האם ברצונך להתקין את סרגל G? הסרגל מאפשר לך לתרגם מילים, משפטים ואפילו דף שלם בכל השפות » -->--> למידע נוסף


מילון גרמני

לימודי גרמנית

בוא ללמוד גרמנית

רוצים ללמוד גרמנית? לא משנה אם אתם לא יודעים מילה אחת בגרמנית או שכבר יש לכם מספיק ידע בשפה כדי לקרוא, לכתוב או לדבר גרמנית בצורה בסיסית, תמיד תוכלו בעזרת לימודי גרמנית להתקדם ואולי אפילו לדבר גרמנית שוטפת כמו הגרמנים. הכל תלוי במידת ההתמדה ובכוח הרצון.

היכן לומדים גרמנית?

יש בארץ הרבה בתי ספר ללימוד שפות וגם מורים המספקים שיעורים פרטיים או קבוצתיים. תוכלו בקלות למצוא רשימות קורסים של לימודי גרמנית באתר חוגל למשל. למי שלא מכיר, חוגל הוא אתר שכולל מאגרי חוגים, סדנאות, קורסים, הפעלות, וכמובן מה שחשוב לנו כרגע: לימודי שפות.

קטגוריית שפות כוללת מגוון רחב של שפות, ביניהן לימוד גרמנית. לאחר שבחרתם "גרמנית" תוכלו לסנן את המודעות לפי אזורים בארץ כדי לקבל רק מורים לגרמנית שפועלים בסביבה שלכם.

שימו לב כי רוב המורים לגרמנית נותנים קופון הנחה לגולשים באתר, לכן מומלץ לוודא בטלפון את המחירים ואז לנצל את הקופון שנותן לכם הנחה או שיעור ניסיון עבור לימודי גרמנית בחינם.

ללמוד גרמנית בכיף

מלבד שיעורי גרמנית בכיתה ותרגולים בבית, מומלץ להסתובב באתרי אינטרנט בשפה הגרמנית בנושאים שמעניינים אתכם (הסיומת של גרמניה היא DE). תוכלו לתרגל את הקריאה שלכם, להשתתף בפורומים, לראות סרטונים ב-YouTube שהועלו ע"י גולשים מגרמניה, וכך תוכלו באמת לחיות את השפה וללמוד אותה בצורה מהנה.

בכל מצב בו תצטרכו לתרגם מילה לגרמנית או מגרמנית, תוכלו כמובן להשתמש במילון הגרמני שלנו ולהתקדם בתהליך לימוד גרמנית. נסו עכשיו את המילון הגרמני. יש לרשום מילה באנגלית או גרמנית:

מילון גרמני   -   תרגום לגרמנית   -   מפת גרמניה   -   לימודי גרמנית   -   חדש! תרגום דף שלם בחינם

© 2007-2012 מילון גרמני אנגלי גרמני נתמך ע"י מילון בבילון 9